Pozyskaj środki na rozwój IT w swojej firmie

Bezpłatna konferencja

Kielce
15 marca 2016
ZAREJESTRUJ SIĘ

O konferencji

Celem konferencji jest przybliżenie zagadnień związanych z możliwością pozyskania dotacji dla firm w najnowszej perspektywie Funduszy Unijnych 2014-2020, która otwiera ogromne możliwości finansowania inwestycji informatycznych.

Podczas spotkania omówimy w praktyce w jaki sposób ubiegać się o dotacje oraz jak i gdzie składać wnioski. Podzielimy się również wiedzą o aktualnych konkursach i planowanych terminach składania wniosków. Nasi prelegenci przedstawią również innowacyjne rozwiązania COMARCH ERP 2.0, na które można uzyskać dofinansowanie w ramach rekordowego budżetu unijnego.

Dlaczego warto zarejestrować się na konferencje?


Pozyskaj dotację,
wyprzedź konkurencje

Uzyskana podczas konferencji praktyczna wiedza pomoże Państwu w ubieganiu się o dotacje unijne. Udowodnimy, że każdy może ubiegać się o dotację, jeśli tylko dysponuje odpowiednią wiedzą w tym zakresie.

Poznaj najnowsze trendy
wspierające biznes

...a wśród nich innowacyjny system Comarch ERP 2.0 zawierający rozwiązania mobilne, e-commerce oraz business intelligence.

Porozmawiaj ze
specjalistami od dotacji

Podczas konferencji nasi prelegenci zarówno podczas panelu dyskusyjnego, jak i po jego zakończeniu będą gotowi odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania.

Nasi prelegenci

Magdalena Trybus

Specjalista ds. finansowania, COMARCH SA

Zajmuje się doradztwem dla przedsiębiorców w zakresie możliwości finansowania inwestycji ze środków unijnych i dotacji krajowych. Wcześniej pracownik Regionalnej Instytucji Finansującej oraz firm, będących Beneficjentami środków publicznych. Posiada doświadczenie i sukcesy zarówno w pozyskiwaniu dotacji jak też prowadzeniu i rozliczaniu projektów B+R, inwestycyjnych i szkoleniowych realizowanych z udziałem środków publicznych. Absolwentka UJ i studiów podyplomowych z zakresu Zarządzania Projektami UE na AGH.

Piotr Wojtuszewski

Dyrektor handlowy, COMARCH SA

Pracuje w Comarch od 2008 roku. Od początku związany z działem handlowym. Pełni funkcję Dyrektora Handlowego ERP w oddziałach Kraków i Katowice odpowiadając za współpracę z Partnerami i Klientami Comarch ERP XL/Altum z województw świętokrzyskiego, małopolskiego i śląskiego.

Jakub Uciński

Specjalista ds. sprzedaży ERP, COMARCH SA

Pracuje w Comarch od 2014 roku, od początku w dziale handlowym. Pełni funkcję specjalisty ds. sprzedaży ERP w oddziale Kraków, oraz funkcję Opiekuna Regionalnego Comarch ERP XL/Altum w województwach małopolskim, świętokrzyskim oraz podkarpackim.

Michał Tokarski

Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu, CSK ZETO S.A.

Pracuje w CSK ZETO SA od 2014 roku. Pełni funkcję Kierownika Działu Sprzedaży i Marketingu.

Anna Nowak

Kierownik Działu usług informacyjnych i doradczych, KSWP

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 8 lat związana z Krajowym Stowarzyszeniem Wspierania Przedsiębiorczości, obecnie Kierownik Działu usług informacyjnych i doradczych. Specjalizuje się w pozyskiwaniu i rozliczania dofinansowania unijnego z programów krajowych i regionalnych. Posiada wieloletnie doświadczenie zarówno w projektach miękkich (szkoleniowych) jak i inwestycyjnych.

Michał Mika

Specjalista ds. finansowania przedsiębiorstw ze środków UE, KSWP

Specjalista ds. finansowania przedsiębiorstw ze środków UE, analityk finansowy, konsultant Krajowego Systemu Usług. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie na kierunku Finanse i Bankowość (dwóch specjalności tj. finansów i rachunkowości przedsiębiorstw oraz strategii kapitałowych i inwestycyjnych). Uczestnik Międzyuczelnianego Forum Dealerów Bankowych (certyfikat wydany przez ACI Polska). Od 2010 r. pracownik Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości. Sprawował funkcję doradcy, starszego doradcy, a obecnie specjalisty będąc również od maja 2013 r. koordynatorem projektu instrumentów inżynierii finansowej w ramach Programu Kapitał Ludzki. Posiada doświadczenie w realizacji projektów finansowych i szkoleniowych ze środków Unii Europejskiej a także stały kontakt z przedsiębiorcami oraz osobami zamierzającymi założyć własną działalność gospodarczą.

Agenda


10:30 – 10:45

Powitanie uczestników. Przedstawienie Prowadzących i Organizatorów

Zarząd CSK ZETO SA


10:45 – 11:15

Finansowanie inwestycji IT z programów unijnych i dotacji krajowych

Magdalena Trybus

COMARCH SA


11:15 – 11:45

Comarch ERP 2.0 – innowacje wspierające rozwój firmy

Piotr Wojtuszewski, Jakub Uciński

COMARCH SA


11:45 -12:15

Przerwa kawowa


12:15 – 12:45

ZETO Kielce – integrator, dostawca innowacyjnych rozwiązań IT

Michał Tokarski

CSK ZETO S.A.


12:45 – 13:10

Dotacje i nie tylko – Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości - Partner w pozyskiwaniu dotacji dla Twojej firmy.

Anna Nowak

KSWP


13:10 -13:30

Jak pozyskaliśmy dotację, wdrożyliśmy innowację i jak na tym skorzystaliśmy – case study.

Michał Mika

KSWP


13:30 -14:00

Przerwa kawowa


14:00 – 14:30

Strefa eksperta

Miejsce

Centrum Kongresowe Targi Kielce
ul. Zakładowa 1,
25-672 Kielce

Kontakt


Partnerzy